Toto je místo, kde se můžete připojit k řetězci modliteb podporujících přátele, kteří procházejí těžkostmi, jak ve vašem okolí, tak i všude po světě.

Můžete zde požádat ostatní, aby poslali modlitbu či jen krátkou myšlenku za někoho, o kom víte, že prožívá těžké životní období.

Sdílejte jejich příběh.

Lidé a příběhy

Kolik je lidí na Zemi, tolik je různých příběhů. Některé veselé, jiné méně, nebo si smutné. Právě pro ty z vás, kdo hledáte podporu jsme zde my s možností modlitebního řetězce.

Chci zachovat soukromí

Jestliže si z jakéhokoli důvodu nepřejete sdílet příběh veřejně, respektujeme to. Máte možnost volby v nastavení příběhu.

Veřejný
Soukromý

Zvolte zemi a jazyk

Příběhy se odehrávají nejen v naší zemi, alie i v dalších zemích. Proto jsme připraveni na multi-jazykovou podporu stránek.

Výběrem země zvolíte zároveň také příběhy lidí dané země.

Menu a navigace

Všechny potřebné kroky a interakce spravuje uživatel pomocí navigace. Z tohoto místa je možno vše nastavit a spravovat, vytvořit novou žádost o pomoc a další.

Nová žádost o pomoc

Novou žádost o pomoc můžete vytvořit pro kohokoli. Je ale nutné, abychom zabrálnili neoprávněnému zneužití osobních údajů, doložit souhlas přidávané osoby.

Detail příběhu a časová linka

Přidávání času modliteb, editace a sledování dalších účastníků je velmi snadné. Vyberete si pouze datum a čas. V přehledech se můžete podívat na týdenní i měsíční stavy účastníků.

Týdenní a měsíční přehledy

Sledujte přehledy a počty účastníků, kteří jsou zapojeni do vašeho modlitebního řetezce.

Správa a nastavení žádosti

Novou žádost o pomoc vám nebo další osobě můžete spravovat pomocí několika rychlých nastavení. Vždy je ale nutné, aby byla nová žádost schválena.

Napište nám. hello@able.cz