Tim Davis

Kompletní webová prezentace hvězdy hollywoodské hudební scény – UX/ webdesign/ redesign/brand/ postprodukce/ konverzní strategie

Tim Davis patří mezi hvězdy hollywoodské hudební scény. Portfolio kalifornského producenta, zpěváka a dirigenta se pyšní jmény jako Lady Gaga, Disneyland, ABC´s Boy Band,Glee a desítkami dalších. Vytvořili jsme identitu odrážející Timovu barvitou osobnost a bohatou kariéru.

Floating control panel

Zadáním bylo zajistit náročnému klientovi ze showbusinessu kýžený wow efekt a vyzdvihnout kvalitu Timovy práce. Návštěvník se s lehkostí orientuje napříč celým webem.

Homepage

One-page domovská stránka informuje o Timově rozmanitém pracovním portfoliu. Zvolili jsme si výzvu a vyvinuli pro tento web individualizovaný přehrávač hudebních referencí na pozadí. Hudební podkres v souladu s elegantní identitou.

Reference

Lady Gaga, Disneyland, Celine Dion – prezentace hvězd světového formátu.

Zpěváci

Webová hudební aplikace na míru, fungující jako přehrávač samplů. Hravě si poradí s velkými objemy dat. Návštěvník se snadno navrátí zpět do hlavního menu.

Kontakt

Přístup do kontaktního formuláře z každé části webu koresponduje s konverzní strategií webové prezentace. Jednoduchý, ale poutavý kontaktní formulář jako tečka na závěr.

I na mobilu

Kvalitní fotografie, hudební zážitek i svižnost webu jsou přeneseny na displeje všech mobilních zařízení.

Napište nám. hello@able.cz